Mój blog ma być o tym co mnie codziennie otacza, czyli deczko absurdu, odrobina głupoty, całe kilo miłość, radości itd...
Blog > Komentarze do wpisu

Ja już w pracy, choć pare godzin pod kołdrą by się jeszcze przydało... Chłopaki w placówkach, a Zochna dochodzi do siebie w domu po chorobie (przynajmniej do środy) - dzięki opatrzności za nianie, która potrafi zająć znudzoną dziewczynkę. 

Po sensacjach nocnych Olek przespał przez prawie całą sobotę, po czym ocknął się około 18, zjadł rosół, przewrócił się na drugi bok, zasnął. Ocknął się ponownie po 6 rano w niedziele i zażądał śniadania! Ożył.

Z Zosią i Lulkiem wybrałam się wczoraj do naszego ulubionego lasku z jeziorem i placem zabaw. Maluchy wsiadły na rowery biegowe i pomknęły. Uświadomiło mi to, że pora na większe rowerki...zobaczymy, na razie próby przeskoczenia na rowery z pedałami zostały zbojkotowane. A swoją drogą wczoraj pewien tatuś w rozmowie z żoną wypowiedział się, wystarczająco głośno żebym usłyszała i bardzo nie miło  lekceważąco na temat rowerów biegowych. Że nogi się koślawią, że nienaturalna pozycja (dziecko pochylone do przodu - Julek właśnie udawał kierowcę "skuterówki"). Mam pytanie wobec tego czy faktycznie rowery biegowe są nie dobre??? Może źle zrobiłam, upierając się, by dzieci takie rowery dostały? 

Ja tym czasem wracam do pracy przy moim nowym biureczku w nowym pokoiku :)

 

poniedziałek, 09 marca 2015, kika_73

Polecane wpisy

  • BLOXOWY ZGON...

    wielka szkoda... szukam na gwałt przestrzeni dla siebie. blogspot czy wordpress.... kurde.... W chaosie zaczęłam kopiować do worda a potem dopiero poszukam sobi

  • 5 BIEG

    zawsze sądziłam, że będę wieść spokojne, nudne wręcz życie. Z 4 dzieci nie ma takiej opcji. np. w tym tygodniu w dniu gdy oboje z mężem byliśmy na szkoleniach d

  • 2019

    Jeśli wierzyć horoskopom to może być rok w niektórych płaszczyznach przełomowy. Zaczął się już wysokim C w dwóch kwestiach. Pytanie czy to przerodzi się arie cz

Komentarze
2015/03/09 14:39:26
Rowy biegowe są super, tatuś głupoty gadał!!!!
-
2015/03/09 14:52:10
Tiaaaaaa, a na kolarzówce to proste plecy kolarz ma?
-
2015/03/09 16:51:29
Tatuś się nie zna. Zapewne pomyliły mu się rowery biegowe z jeździkami (no takie autka i inne takie do odpychania nogami), gdzie dziecko siedzi w rozkroku i faktycznie w nadmiarze utrwalają nieprawidłowy siad wioślarski. A pozycja jest taka jaka ma być przy jeździe rowerem. Założę się, że ten pan jest zwolennikiem rowerków trójkołowych z pedałami na przednim kole (mega niezdrowe doa bioder i stawów), gdzie dziecko siedzi jak na krześle pod baldachimem, ja je nazywam fotelami inwalidzkimi dla zdrowych dzieci.
-
2015/03/09 17:23:54
z dzieckiem był? może profilaktycznie marudził, żeby takiego nie chciało?
-
2015/03/10 09:00:51
Wow! Pierwsze słyszę, żeby to miało być niekorzystne. Specjalnie kiedyś sprawdzałam czy biegówki nie obciążają za bardzo bioder lub kręgosłupa, bo mój dostał biegówkę bardzo wcześnie (18mcy). I nigdzie nie trafiłam na informację jakoby szkodziły :)

Nie każdy tatuś ma rację - takie rewelacje to zwykle są bzdury jakich mało.
-
2015/03/10 09:37:55
No mnie pediatra ostatnio na bilansie mówiła, że po biegówkach kolana się koślawią i ostrzegała, by nie kupować.Ale z drugiej strony ile czasu dziecko na nim spędza. Moje męczą hulajnogi, a rowery z pedałami już czekają.
Dużo zdrówka!
-
2015/03/11 01:18:18
Ja również słyszałam, że te biegowe rowerko mogą przyczyniać się do koślawienia. Ale zgadzam sie też z tym, że przecież dzieciaki nie spędzają na nich aż tyle czasu. Jednak może faktycznie lepiej czym prędzej przesiąść się na większe rowerki.

Oo, nowe stanowisko, czy tylko nowe biureczko? Ha, tak czy siak - jedno i drugie pewnie miłe i przyjemne :) Brawo :)
-
2019/02/17 22:14:49
Też tak czasami mam, że jak jestem w pracy to myślę tylko o tym aby jak najszybciej wrócić do domu i położyć się do łóżka. Tym bardziej, że mam nową kołdrę senpo.pl/koldry/koldry-200x200/ dzięki której jestem całkowicie zrelaksowana i wyspana. Tego właśnie mi brakowało.